Szanowni Państwo!
Szanowni Państwo

Miło jest nam gościć Państwa na naszej stronie internetowej która zajmuje się sprzedażą wysyłkową . Z radością zaprezentujemy Państwu profil naszej działalności. Specjalizacją szkółki i głównym kierunkiem produkcji są rośliny wrzosowate. Wielkość rocznej produkcji to ponad 2 mln szt. roślin kwasolubnych, w głównej mierze rododendronów i borówki amerykańskiej.

Nasz asortyment obejmuje:

• rododendrony wielkokwiatowe około 100 odmian,
 azalie silnie rosnące około 40 odmian,
 azalie japońskie i rododendrony miniaturowe ponad 60 pozycji,
 borówka amerykańska 15 odmian,
• oraz magnolia, andromeda, pieris, kalmia i inne gatunki kwasolubne.

Wykorzystując warunki klimatyczne środkowej Polski rozwinęliśmy przede wszystkim uprawę młodego materiału, który oferujemy z bryłą korzeniową o wymiarach 7/7 cm oraz w multipletach (40oczek).
Starsze rośliny prowadzone są w pojemnikach P9, C1; C2, C5, C10, C15, C35, C60, C90.
Materiał jest bardzo dobrze ukorzeniony, zahartowany i silnie rozkrzewiony od samej podstawy rośliny.
 

Drugim działem produkcji jest borówka amerykańska (Vaccinium corymbosum). Dokładamy starań, aby w ofercie znajdowały się wyłącznie najwartościowsze odmiany, które zadowolą tak amatorów, jak i osoby zakładające plantacje towarowe.

Trzecim kierunkiem naszej produkcji jest materiał iglasty szczepiony.
W tym dziale znajdują się: jodły (abies), sosny (pinus), świerki (picea), obecnie w ofercie jest ponad 60 pozycji. Kierunek ten dynamicznie rozwijamy. W produkcji mamy kolejne odmiany, które będą w sprzedaży w najbliższych latach.
W asortymencie szczepionym znajdują się często odmiany bardzo rzadkie, niektóre z nich osiągalne wyłącznie w naszej szkółce.
Podobnie jak rośliny wrzosowate, materiał iglasty prowadzony jest również w uprawie pojemnikowej.

Czwartym działem produkcji są krzewy róż, tak do uprawy szklarniowej jak i gruntowej.Asortyment szkółkarski jest wciąż weryfikowany, wprowadzamy nowe odmiany, wycofując jednocześnie mniej wartościowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl