Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Menu

Powojniki

Powojnik 'Arabella'

Powojnik  'Arabella'
Powojnik 'Arabella'

Clematis 'Arabella' 

Pnącze. Odmiana dorastająca do 1,5-2 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty fioletowe, w trakcie przekwitania zmieniają się w jasnoniebieskie z odcieniem lilioworóżowym, kwitnie od czerwca do października, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko zasadowym. Toleruje gleby ciężkie, gliniaste.  Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń w pojemnikach, przy podporach, jako roślina okrywowa, w kompozycji z innymi roślinami.

 

Cena:

43,00 zł

Powojnik 'Golden Suprise' PBR

Powojnik  'Golden Suprise' PBR
Powojnik 'Golden Suprise' PBR

Clematis 'Golden Suprise' PBR 

Pnącze. Odmiana dorastająca do 2-3 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty pełne, cytrynowożółte, pachnące. Kwitnie od maja aż do września, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń jako roślina okrywowa, przy podporach.

Cena:

34,50 zł

Powojnik 'Lech Kaczyński'

Powojnik  'Lech Kaczyński'
Powojnik 'Lech Kaczyński'

Clematis 'Lech Kaczyński'

Pnącze. Odmiana dorastająca do 1,7-2 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty fioletowopurpurowe, od spodu purpurowe, kwitnie w czerwcu i lipcu, powtarza kwitnieie w sierpniu, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko kwaśnym. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń w pojemnikach, na rabatach,przy podporach.

Cena:

26,00 zł

Powojnik 'Alionushka'

Powojnik 'Alionushka'
Powojnik 'Alionushka'

Clematis 'Alionushka'

Pnącze. Odmiana dorastająca do 1,5-2 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty ciemnoróżowe, kwitnie od czerwca do września, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko zasadowym. Toleruje gleby ciężkie, gliniaste. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń w pojemnikach, jako roślina okrywowa, przy podporach.

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

43,00 zł

szt.

Powojnik 'Andromeda'

Powojnik 'Andromeda'
Powojnik 'Andromeda'

Clematis 'Andromeda'

Pnącze. Odmiana dorastająca do 2-3 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty kremoworóżowe z różową pręgą, kwitnie od maja do początku czerwca, powtarza kwitnienie we wrześniu, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko kwaśnym. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń w pojemnikach, przy podporach, w kompozycjach z iglakami. 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

43,00 zł

szt.

Powojnik 'Beautiful Bride' PBR

Powojnik 'Beautiful Bride' PBR
Powojnik 'Beautiful Bride' PBR

Clematis 'Beautiful Bride' PBR

Pnącze. Odmiana dorastająca do 2-3 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty białe, kwitnie od maja do lipca, latem powtarza kwitnienie, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko kwaśnym. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń w pojemnikach, przy podporach, na tle roślin o ciemnym zabawieniu. 

Cena:

28,00 zł

Powojnik 'Blue Light' PBR

Powojnik 'Blue Light' PBR
Powojnik 'Blue Light' PBR

Clematis 'Blue Light' PBR

Pnącze. Odmiana dorastająca do 2 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty pełne, jasnoniebieskie, kwitnie od maja do czerwca, ponawia kwitnienie od sierpnia do października. Po przekwitnięciu pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko kwaśne. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń w pojemnikach, na kwiat cięty, przy podporach. 

Cena:

38,00 zł

Powojnik 'Blue Sensation'

Powojnik 'Blue Sensation'
Powojnik 'Blue Sensation'

Clematis 'Blue Sensation'

Pnącze. Odmiana dorastająca do 1-1,5 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty fioletowoniebieskie, kwitnie od czerwca do lipca, później mniej liczne kwiaty zakwitają do października. Później pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko zasadowym. Stanowisko słoneczne. Do nasadzeń na rabatach bylinowych, jako roślina okrywowa.

 

 

 

Cena:

28,00 zł

Powojnik 'Blue Surprise'

Powojnik 'Blue Surprise'
Powojnik 'Blue Surprise'

Clematis 'Blue Surprise' 

Pnącze. Odmiana dorastająca do 2,5-3 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty półpełne i pełne, niebieskofioletowe żółte, kwitnie w maju i czerwcu, potem pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej glebie, o pH obojętnym. Stanowisko słoneczne, lekko zacienione. Do nasadzeń jako roślina okrywowa, przy podporach.

 

Cena:

46,50 zł

Powojnik 'Cecile'

Powojnik 'Cecile'
Powojnik 'Cecile'

Clematis 'Cecile'

Pnącze. Odmiana dorastająca do 2-3 m wysokości. Liście ciemnozielone. Kwiaty fioletowobłękitne, kwitnie od końca kwietnia do maja, latem powtarza kwitnienie, kwiaty nieliczne. Po przekwitnięciu pojawiają się srebrzystobiałe, puszyste owocostany. Dobrze rośnie na glebie żyznej, przepuszczalnej, umiarkowanie wilgotnej, o pH obojętnym lub lekko kwaśnym. Stanowisko słoneczne lub półcieniste. Do nasadzeń w pojemnikach, jako roślina okrywowa, przy podporach. 

Cena:

43,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl