Opcje przeglądania

Cena
  • od do

Rośliny w pojemniku o pojemności 2 i 5 litrów, z dobrze przerośniętą bryłą korzeniową 


Krzewy liściaste

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Euonymus oxyphyllus - trzmielina ostrolistna
Cena: 42,00 zł
Euonymus oxyphyllus - trzmielina ostrolistna

Krzew lub niewielkie drzewko o luźnym pokroju, dorastające w naszych warunkach do 3-5 m wysokości. Liście zimozielone, po pierwszych przymrozkach przebarwiają się na zielonopurpurowo. Kwiaty zielonkawobiałe, owoce duże, ciemnoróżowe lub czerwone, zwisają po kilka sztuk na długich i cienkich szypułkach.

Pojemnik 5L,

Hydrangea paniculata 'Little Lime'
Cena: 37,00 zł
Hydrangea paniculata 'Little Lime'

Odmiana ‘Little Lime’ o dużych kwiatostanach. Niski, karłowy i zwarty krzew osiągający zaledwie 0,9-1,2 m wysokości oraz 1,8 m szerokości. Pędy wyprostowane, sztywne, ciemnoczerwone. Liście jajowate, na końcach zaostrzone, ciemnozielone, po obu stronach szorstko owłosione, jesienią przebarwiające się na czerwono-brązowo. Kwiaty wyłącznie płonne, zebrane w ogromne, szerokostożkowe wiechy długości około 20 cm. Kwiaty bardzo liczne, początkowo seledynowe, w miarę rozwoju białokremowe, pod koniec lata różowiejące. Krzewy kwitną od lipca do września, ale nawet po zaschnięciu kwiatostany pozostają ciekawą ozdobą roślin przez całą zimę. Odmiana najlepiej rośnie na glebach próchnicznych lub gliniastych, umiarkowanie wilgotnych, lekko kwaśnych, na stanowiskach słonecznych do półcienistych.

Pojemnik 2L

Peonia suffructicosa - piwonia drzewiasta mix kolorów
Cena: 62,00 zł
Peonia suffructicosa - piwonia drzewiasta mix kolorów

Krzew dorastający do 1-2 m wysokości i takiej samej szerokości, o sztywnych, wyprostowanych pędach. Kwiaty ogromne, 15-20cm  średnicy pojawiają się na przełomie maj - czerwiec.

Kolor kwiatów: żółty

Pojemnik 2L

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl