Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Menu

Kaliny

Kalina bodnantska Charles Lamont

Kalina bodnantska Charles Lamont
Kalina bodnantska Charles Lamont

'Charles Lamont' - kalina bodnantska
Viburnum ×bodnantense 'Charles Lamont'

Odmiana dorastająca do 2,5-3 m wysokości. Pokrój luźny, pędy łukowato wygięte. Liście początkowo zielone, później brązowieją. Kwiaty pachnące, ciemnoróżowe ale z czasem jaśnieją, pojawiają się jesienią i w sprzyjających warunkach kwitnie do wiosny. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter lub w grupach, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami, jako roślina kolekcjonerska.  

Cena:

22,00 zł

Kalina Burkwooda Anne Russel

Kalina Burkwooda Anne Russel
Kalina Burkwooda Anne Russel

'Anne Russel' - kalina Burkwooda 
Viburnum ×burkwoodii 'Anne Russel'

Odmiana dorastająca do 2 m wysokości i 1,5 m szerokości. Pokrój wyprostowane, pędy wygięte. Liście ciemnozielone, błyszczące, od spodu pokryte kutnerem. Kwiaty pachnące, białe, lekko zaróżowione, kwitnie w maju. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter lub w grupach, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami, jako roślina kolekcjonerska.

 

  

 

Cena:

21,00 zł

Kalina japońska Cascade

Kalina japońska Cascade
Kalina japońska Cascade

'Cascade' - kalina japońska
Viburnum plicatum 'Cascade'

Odmiana dorastająca do 1,5-3 m wysokości i 2-4 m szerokości. Pokrój szeroki, pędy ułożone horyzontalnie. Liście ciemnozielone, jesienią czerwonopurpurowe. Kwiaty płodne zielonobiałe, płone białe. Owoce kuliste, czerwone. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter w miejscach wyeksponowanych, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami.

 

Cena:

25,00 zł

Kalina japońska KILIMANDJARO SUNRISE

Kalina japońska KILIMANDJARO SUNRISE
Kalina japońska KILIMANDJARO SUNRISE

Viburnum plicatum KILIMANDJARO SUNRISE

Odmiana dorastająca do 2,5 m wysokości. Pokrój stożkowy, wąski. Liście ciemnozielone, jesienią fioletowo-czerwone. Kwiaty białe, przebarwiają się na różowo w trakcie sezonu, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce czerwone, kuliste, drobne. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter lub w grupach, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami.

 

 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

39,50 zł

Kalina japońska Lanarth

Kalina japońska Lanarth
Kalina japońska Lanarth

'Lanarth' - kalina koralowa
Viburnum opulus 'Lanarth' 

Odmiana dorastająca do 3-4 m wysokości i 4-5 m szerokości. Pokrój krzaczasty, rozłożysty. Liście ciemnozielone, jesienią czerwonopurpurowe. Kwiaty płodne zielonobiałe, płone białe, zebrane w płaskie kwiatostany pojawiają się od maja do czerwca. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, jako soliter w miejscach wyeksponowanych, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami.  

 

Cena:

20,00 zł

Kalina japońska St Keverne

Kalina japońska St Keverne
Kalina japońska St Keverne

'St Keverne' - kalina japońska
Viburnum plicatum 'St Keverne'

Odmiana dorastająca do 1,5-3 m wysokości i 3 m szerokości. Pokrój szeroki, pędy ułożone poziomo. Liście jasnozielone, jesienią fioletowo-czerwone. Kwiaty płodne kremowe, płone białe, zebrane w płaskie kwiatostany, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, jako soliter w miejscach wyeksponowanych, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami. 

 

Cena:

28,00 zł

Kalina japońska Watanabe

Kalina japońska Watanabe
Kalina japońska Watanabe

'Watanabe' - kalina japońska
Viburnum plicatum 'Watanabe'

Odmiana wolno rosnąca, dorasta do 1,5-3 m wysokości. Pokrój wzniesiony, pędy częściowo ułożone horyzontalnie. Liście ciemnozielone, jesienią ciemnoczerwone. Kwiaty płodne zielonobiałe, płone białe, zebrane w płaskie kwiatostany, pojawiają się od maja do czerwca. Owoce kuliste, czerwone, dojrzałe niebieskoczarne. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, jako soliter w wyeksponowanych miejscach.

 

Cena:

20,00 zł

Kalina koralowa Compactum

Kalina koralowa Compactum
Kalina koralowa Compactum

'Compactum' - kalina koralowa
Viburnum opulus 'Compactum'

Odmiana wolno rosnąca, dorasta do 1-1,5 m wysokości i 2 m szerokości. Pokrój płaskokulisty. Liście jasnozielone, jesienią pomarańczowoczerwone. Kwiaty kremowobiałe, pojawiają się w maju. Owoce czerwone, kuliste, zebrane w wiechy.Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter lub w grupach, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami. 

 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

25,00 zł

Kalina koralowa Nanum

Kalina koralowa Nanum
Kalina koralowa Nanum

Viburnum opulus 'Nanum' 

Odmiana dorastająca do 0,5 m średnica. Pokrój płaskokulisty, gęsty. Liście zielone, jesienią czerwone. Kwiaty i owoce pojawiają się rzadko. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter lub w grupach, na niskie żywopłoty, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami.  

 

Cena:

21,00 zł

Kalina koralowa Park Harvest

Kalina koralowa Park Harvest
Kalina koralowa Park Harvest

Viburnum opulus 'Park Harvest'

Odmiana dorastająca do 4 m wysokości i 2 m szerokości. Pokrój luźny, zaokrąglona. Liście młode w odcieniach brązu, później zielone, starsze złocistożółte. Kwiaty białe, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce kuliste, intensywnie czerwone, błyszczące. Najlepiej rośnie na glebach wilgotnych, żyznych, lekko kwaśnych lub zasadowych. Znosi zanieczyszczenie powietrza. Stanowisko słoneczne lub półcieniste, osłonięte. Do nasadzeń w ogrodach przydomowych, soliter lub w grupach, w zestawieniach kolorystycznych z innymi roślinami. 

 

Cena:

25,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl