Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Irga błyszcząca

Irga błyszcząca
Irga błyszcząca

Cotoneaster lucidus

Gatunek dorastający do 2-3 m wysokości. Pokrój wyprostowany. Liście ciemnozielone, błyszczące, zimozielone. Kwiaty lekko różowe, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce czarne, kuliste. Dobrze rośnie na każdej glebie. Stanowisko słoneczne, półcieniste, lub cieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako formowane żywopłoty.

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 13,00 zł

Irga Dammera 'Major'

Irga Dammera 'Major'
Irga Dammera 'Major'

Cotoneaster dammeri 'Major'

Odmiana dorastająca do 0,1-0,15 m wysokości. Pokrój płożący, pędy łatwo ukorzeniają się. Liście drobne, ciemnozielone, zimozielone. Kwiaty białe, miododajne, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce jasnoczerwone, kuliste, liczne. Dobrze rośnie na każdej glebie. Stanowisko słoneczne, półcieniste lub cieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń na skarpach, murkach, w pojemnikach, w grupach, jako alternatywa dla trawnika.  

 

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 12,00 zł
szt.

Irga pozioma

Irga pozioma
Irga pozioma

Cotoneaster horizontalis

Gatunek dorastający do 1 m wysokości i 2 m szerokości. Pokrój niski, krzaczasty, pędy łukowato wygięte. Liście drobne, ciemnozielone, jesienią pomarańczowe. Kwiaty biało-różowe, pojawiają się w czerwcu. Owoce jasnoczerwone, kuliste. Dobrze rośnie na każdej glebie. Stanowisko słoneczne, półcieniste lub cieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń na skarpach, murkach, w pojemnikach, w grupach, jako alternatywa dla trawnika.  

 

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 15,00 zł
szt.

Irga rozesłana 'Eichholz'

Irga rozesłana 'Eichholz'
Irga rozesłana 'Eichholz'

Cotoneaster radicans 'Eichholz'

Odmiana dorastająca do 0,25 m wysokości. Pokrój płożący, bardzo gęsty. Liście drobne, ciemnozielone, jesienią pomarańczowe. Kwiaty białe,  pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce pomarańczowoczerwone, kuliste, liczne. Dobrze rośnie na każdej glebie. Stanowisko słoneczne, półcieniste lub cieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń na skarpach, murkach, w pojemnikach, w grupach, jako alternatywa dla trawnika.  

 

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 13,00 zł
szt.

Irga szwedzka 'Coral Beauty'

Irga szwedzka 'Coral Beauty'
Irga szwedzka 'Coral Beauty'

Cotoneaster ×suecicus 'Coral Beauty'

Odmiana dorastająca do 0,6 m wysokości. Pokrój płożący, pędy łatwo ukorzeniają się. Liście drobne, ciemnozielone, błyszczące, zimozielone. Kwiaty białe, miododajne, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce jasnoczerwone, kuliste. Dobrze rośnie na każdej glebie. Stanowisko słoneczne, półcieniste lub cieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń na skarpach, murkach, w pojemnikach, w grupach, jako alternatywa dla trawnika.  

 

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 12,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl