Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Menu

Derenie

Dereń biały 'Cream Cracker' PBR

Dereń biały 'Cream Cracker' PBR
Dereń biały 'Cream Cracker' PBR

Cornus alba 'Cream Cracker' PBR

Odmiana dorastająca do 2-2,5 m wysokości i podobnej szerokości. Pokrój krzaczasty, rozłożysty, zaokrąglony. Pędy bordowe. Liście młode intensywnie żółte, starsze zielone z kremowożółtym obrzeżeniem, jesienią ciemnoczerwone. Kwiaty kremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce białe, kuliste, drobne. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna na zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów. 

 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

41,50 zł

szt.

Dereń biały 'Gouchaultii'

Dereń biały 'Gouchaultii'
Dereń biały 'Gouchaultii'

Cornus alba 'Gouchaultii'

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości i szerokości. Pokrój krzaczasty, wzniesiony, luźny. Pędy czerwone. Liście zielone z obrzeżeniem białym lub różowym, latem żółte. Kwiaty białokremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się w czerwcu. Owoce sinoniebieskie. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna na zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, jako pasy przeciwwietrzne. 

 

Cena:

25,00 zł

Dereń biały 'Kesselringii'

Dereń biały 'Kesselringii'
Dereń biały 'Kesselringii'

Cornus alba 'Kesselringii'

Odmiana dorastająca do 2 m wysokości. Pokrój krzaczasty, rozłożysty. Pędy czerwonobrązowe, czasem ciemnobrązowe. Liście ciemnozielone lub brązowozielone. Kwiaty białokremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się w czerwcu. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna na zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, pędy nadają się do kompozycji florystycznych, nad brzegami zbiorników wodnych.

 

Cena:

16,00 zł

Dereń biały 'Siberian Pearls'

Dereń biały 'Siberian Pearls'
Dereń biały 'Siberian Pearls'

Cornus alba 'Siberian Pearls'

Odmiana dorastająca do 2-3 m wysokości. Pokrój krzaczasty, rozłożysty. Pędy bordowe. Liście zielone, jesienią ciemnoczerwone. Kwiaty białokremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce srebrzystobiałe. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza, choroby i szkodniki. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, pędy nadają się do kompozycji florystycznych.

 

Cena:

16,00 zł

Dereń biały Aurea

Dereń biały Aurea
Dereń biały Aurea

'Aurea' - dereń biały
Cornus alba 'Aurea'

Odmiana dorastająca do 2 m wysokości. Pokrój wyprostowany, krzaczasty. Pędy czerwone. Liście żółtozielone. Kwiaty białe, zebrane w baldachy, pojawiają się w maju. Owoce białe. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza, choroby i szkodniki. Wymaga cięcia. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, w zestawieniach kolorystycznych z innymi krzewami.

 

Cena:

23,00 zł

Dereń biały BATON ROUGE 'Minbat'

Dereń biały BATON ROUGE 'Minbat'
Dereń biały BATON ROUGE 'Minbat'

Cornus alba BATON ROUGE 'Minbat'

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości. Pokrój zaogrąglony, rozłożysty. Pędy młode różowe, w ciągu sezonu ciemnieją osiągając kolor czerwonobordowy. Liście jasnozielone, jesienią brązowoczerwone. Kwiaty kremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się w maju. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna na zanieczyszczenie powietrza, choroby i szkodniki. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów. 

 

Cena:

21,00 zł

Dereń biały Elegantissima

Dereń biały Elegantissima
Dereń biały Elegantissima

'Elegantissima' - dereń biały
Cornus alba 'Elegantissima'

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości i podobnej szerokości. Pokrój krzaczasty, rozłożysty. Pędy czerwone. Liście szarozielone z białym obrzeżeniem. Kwiaty kremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się w maju. Owoce białe, kuliste. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna okresowe susze i zanieczyszczenie powietrza, choroby i szkodniki. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, pasy przeciwwietrzne. 

 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

26,00 zł

Dereń biały IVORY HALO 'Bailhalo'

Dereń biały IVORY HALO 'Bailhalo'
Dereń biały IVORY HALO 'Bailhalo'

Cornus alba IVORY HALO 'Bailhalo'

Odmiana dorastająca do 1,5 m wysokości i szerokości. Pokrój płaskokulisty. Pędy młode czerwone, starsze wiśniowe, a następnie brązowe. Liście zielone z białym obrzeżeniem, jesienią czerwonobrązowe. Kwiaty białożółte, zebrane w baldachy, pojawiają się w okresie od maja do lipca. Owoce jesienią szaroniebieskie. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje gleby ciężkie, podmokłe. Stanowisko słoneczne lub półcieniste. Odporna zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, nad brzegami zbiorników wodnych, pędy nadają się do kompozycji florystycznych. Podobna do odmiany 'Elegantissima', ale rośnie wolniej, pokrój bardziej zwarty.

 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

30,00 zł

szt.

Dereń biały Sibirica

Dereń biały Sibirica
Dereń biały Sibirica

'Sibrica' - dereń biały
Cornus alba 'Sibirica'

Odmiana dorastająca do 2,5-3 m wysokości i szerokości. Pokrój krzaczasty, rozłożysty. Pędy koralowoczerwone. Liście zielone. Kwiaty białokremowe, zebrane w baldachy, pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Owoce kuliste, białe. Najlepiej rośnie na glebie żyznej, wilgotnej, toleruje zarówno gleby ciężkie, podmokłe jak i suche i piaszczyste. Stanowisko słoneczne  lub półcieniste. Odporna na zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi cięcie. Do nasadzeń jako soliter lub w grupach, w formie żywopłotów, nad brzegami zbiorników wodnych. 

Cena:

20,00 zł

Dereń biały Sibirica Variegata

Dereń biały Sibirica Variegata
Dereń biały Sibirica Variegata

'Sibrica Variegata' - dereń biały 
Cornus alba 'Sibirica Variegata'

Krzew o dwubarwnych, zielonych liściach z szerokim, białym brzegiem. Pędy o czerwonej barwie, szczególnie intensywnej zimą. Wzrost średnio silny, dorasta do wysokości 2,5 metra. Kwitnie na biało.

 

Wysyłka w: 3-5 dni

Cena:

25,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl