Opcje przeglądania

Cena
  • od do

 Różne....  Różne rośliny ,czasami zaskakujące kwiatami, pokrojem, niezwykłym liściem. Owocowe nowinki i ciekawe odmiany już znanych gatunków.

  Różne Różne Różne

Ciekawe rośliny

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Zamówienie specjalne
Cena: 1,00 zł
szt.
Hortensja Diva Fiore
Cena: 89,00 zł
szt.
Hortensja Diva Fiore

Hortensje ogrodowe (Hydrangea macrophylla) budują ogromne kwiatostany w intensywnie różowych, niebieskich i fioletowych barwach. W naszym klimacie zwykle sprawiają wiele problemów ich posiadaczom, gdyż pąki zawiązują latem poprzedniego roku i nie wytrzymują naszych niskich temperatur nawet, kiedy je starannie okrywamy. Pięknie kwitnące w momencie zakupu, nie powtarzają kwitnienia w następnym roku. Nowością są mrozoodporne hortensje ogrodowe niemieckiego hodowcy Katrin Meinl, które są przydatne do uprawy w Polsce.

 

  • nowość
Jeżyna Black Satin
Cena: 18,00 zł
Jeżyna Black Satin

Jedna z najbardziej plennych odmian, dająca przy właściwej pielęgnacji ponad 6 kg smacznych, dużych, czarnych owoców z jednego krzaka. Jeżyny stają się atrakcyjnymi owocującymi krzewami uprawowymi, a ich właściwości zdrowotne i lecznicze są znane od lat. Owoce nadają się zarówno do bezpośredniego spożycia, jak i są świetne na przetwory domowe, do ciast, galaretek i  dekoracji tortów.  

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl